Apartamento Espacoso Em Zona 07
| Wi-Fi | Recepcja czynna 24 h Recepcja czynna 24h na dobę | Klimatyzacja |
| Zwierzęta domowe Przyjazny zwierzętom |
3-pokojowy Apartamento Espacoso Em Zona 07 Maringá oferuje łatwy dostęp do takich atrakcji turystycznych jak Igreja Batista Siao, położonych w odległości 6 min spacerem. Ten apartament oferuje Wi-Fi oraz prywatny parking dla osób podróżujących samochodem.
Katedra w Maringá znajduje się 2 km od apartamentu, a Świątynia Buddyjska Jodoshu Nippakuji 4 km od niego. Z obiektu noclegowego można w 30 min dojść do centrum miasta. Centrum handlowe Avenida leży w prawie 2,1 km stąd.
Apartamento Espacoso Em Zona 07 oferuje również 1 łazienkę.
W apartamencie znajdują się pełnowymiarowa kuchnia z lodówką, piekarnikiem i szklanymi naczyniami. Obiekt jest usytuowany w odległości 15-minutowego spaceru od przystanku Avenida Mandacaru 560.
- Lokalne atrakcje
- Rei da China Utilitarios domesticos1538 km
- Igreja Evangelica Pentecostal Graca Divina1500 km
- Centro Universitario Cidade Verde1394 km
- Ody Park Aquatico1550 km
- Mandacaru Boulevard Mall1140 km
- Museu Dinamico Interdisciplinar773 km
- Estancia Gaucha1318 km
- Feira do Produtor1301 km
- Lotniska
- Lotnisko Regional De Maringa14 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Parking
- Recepcja czynna 24h na dobę
- Przyjazny zwierzętom
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Kącik dzienny
- Pralka
- Telewizor LCD
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Czy Apartamento Espacoso Em Zona 07 obejmuje kuchnię?
Tak, Apartamento Espacoso Em Zona 07 oferuje pełnowymiarową kuchnię. - ❓
Czy w Apartamento Espacoso Em Zona 07 jest pralnia?
Apartamento Espacoso Em Zona 07 oferuje pralkę.